Започатковано 11А класом - випуск 2013

Чекаємо ваших посилань!

НАШ КЛАС 11А

Давайте почнемо з загальної інформації. 11-А клас - біологічний профіль, «штаб-квартира» - другий поверх, кабінет № 12, завжди і скрізь перші.

Головний і, мабуть, найважливіша людина в шкільному житті - це наш класний керівник - Дунаєва Наталія Миколаївна, вчитель біології, екології, географії, переможець конкурсу "Учитель року"!

Саме завдяки їй ми виросли такими. Завдяки тому, що вона нас виховувала, вкладала душу, часом лаяла, але завжди бажала кращого, вчила бути чесними і справедливими для того, що б ми стали хорошими, гідними, які прагнуть до кращого людьми.

/Files/images/11A.jpg

Ми вже підходимо до завершення шкільного часу, до закінчення дитинства, і у нас є, що згадати, є що розповісти про час нашого навчання.

Учні 11-А класу завжди відрізнялися гідною поведінкою.

З великим інтересом ми вивчаємо фізику, математику, хімію, біологію, історію, займаємося фізкультурою. Але, звичайно, ми не тільки «гриземо граніт науки», також наші хлопці і з задоволенням беруть участь у спортивних змаганнях. А чого варта наша футбольна команда?! Наші хлопчаки: Дмитро Шоломский, Ігор Сухенко, Владислав Стрілець, Владислав Кльова, Дмитро Боріщук, Павло Тронь, Антон Горбенко, Олександр Череватий - на кожному змаганні приносять нашому класу і школі тільки призові місця! А як дружно ми виходимо на суботники! І ніхто не втомлюється, працюємо з великим ентузіазмом! Дівчатка завжди приймають на себе відповідальність захищати честь класу на конкурсах і святах. Своєю підготовкою виступів вони вражають почесне журі, яке майже завжди віддає нам перші місця.

Всі наші виїзди на природу, екскурсії, походи на змагання, шкільні свята, лінійки та/Files/images/11A1.jpg батьківські збори, наші успіхи на олімпіадах і різних конкурсах залишаться в пам'яті на все життя! Які б не були ситуації, ми завжди знаходимо в собі сили справлятися з проблемами і перешкодами, зберігаючи при цьому почуття гумору і власної гідності, завжди, при будь-яких обставин, залишаючись справжніми Людьми.

З найкращими спогадами ми залишаємо частинки наших сердець в стінах рідної школи

/Files/images/11A2.jpg