Лист-звернення до батьків

Шановні батьки! Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

Допомагайте дитині в навчанні, домагайтеся, щоб вона досконало зрозуміла навіть найдрібніші деталі виконання важкого завдання. Спробуйте виконати одну-дві подібних вправи для закріплення результату.

Розвивайте увагу, мислення, пам’ять дитини, у будь-якому віці грайте з нею в ігри на розвиток спостережливості, вирішуйте посильні головоломки, розв’язуйте кросворди, шаради тощо. Проявляйте інтерес до захоплень Вашої дитини, підтримуйте і розвивайте їх.Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. З розумінням ставтеся до дитячих жартів та пустощів, використовуйте гумор з метою розрядки та привернення уваги дитини. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможіть розв’язати їх.

Пам’ятайте, що здоров’я Вашої дитини у Ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, на воді. Розповідайте по важливість здорового способу життя, намагайтеся буди в усьому прикладом, тоді дитина повірить у Вашу щирість і зацікавленість цими проблемами. Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого сина чи доньки під час канікул. Залучайте дитину до виконання домашніх обов’язків. Цікавтеся тим, як вона проводить вільний час за межами дому. З метою безпеки обмежте перебування Вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашої дитини, – найбільшого чого вона потребує – це спілкування з Вами, почуття захищеності та щирої любові, адже у дитинстві та юності дитина частково дивиться на світ Вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром, гармонією і, незважаючи ні на що, вірою ...


Надаємо інформацію щодо літнього відпочинку:


Інформація для батьків


5 практичных советов, как повысить успеваемость ребенка

10 правил для батьків

Як відтягати дитину від комп'ютера

Як розвинути пам’ять?

Накануне Дня защиты детей «Лаборатория Касперского» провела в саду «Эрмитаж» круглый стол на тему «НЕдетский Интернет: Как защитить своих чад в Сети?».

Исходя из информации экспертов “Лаборатории Касперского”, которые провели недельное обследование российских социальных сетей «Одноклассники», «ВКонтакте» и «Мой Мир» на предмет опасности пребывания в них детей. Из обследованных российских социальных сетей Самая опасная соц.сеть рунета для пребывания в ней детей оказалась соц.сеть «ВКонтакте». Заметьте, что Социальные сети рассказывают больше, чем может предположить себе пользователь…

В этой соц.сети, как выяснили специалисты "Лаборатории Касперского", ребенок в возрасте 12-13 лет без особых проблем имеет возможность получить доступ к группам, содержащим порнографические картинки, а также видео и другой нежелательный контент, не застрахован ребёнок и от общения с педофилами, а также может подвергаться моральному насилию, запугиванию и к тому же имеет возможность столкнуться с мошенниками. Эту информацию сообщил ведущий антивирусный эксперт "Лаборатории Касперского" Сергей Голованов на пресс-конференции 30 мая.

"Коварство социальных сетей заключается в том, что они содержат в себе весь опасный контент, который есть в интернете, а кроме того, представляют для ребенка дополнительную опасность в виде мошенничества от лица так называемых "друзей", общения с опасными незнакомцами, а также потенциального пересечения с преступниками", — отметил Голованов.

По информации «Лаборатории Касперского», во всем мире страницы социальных сетей дети посещают порядка 1,4 миллиона раз в день.

Опасен ли Wi-Fi для детей

7 НАПИТКОВ ДЛЯ ВОССТАНОВЛЕНИЯ СИЛ

Матеріали Педагогічної преси України "Нестача спілкування приводить до нерозуміння й конфліктів", "Кожна четверта мама вважає, що крихітна порція алкоголю в молодшому шкільному віці запобіжить розвитку алкоголізму в подальшому житті її чада. Чи так це?"

10 правил безпеки для молодих школярів

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Шановні батьки, вчителі, діти!

У Запорізькій області з початку поточного року на пожежах загинуло 3 дитини, травмовано – 1, врятовано – 4. Під час необережного поводження на воді загинуло 10 дітей, врятовано – 8.

На жаль, чимала кількість пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Через необізнаність та незнання елементарних правил безпеки, діти дуже часто стають жертвами власної необачності. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачають контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час екстремальної події, діти не можуть зорієнтуватися та знайти правильний вихід із ситуації.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Головне територіальне управління МНС України у Запорізькій області, Головне управління Держтехногенбезпеки у Запорізькій області, управління освіти і науки Запорізької ОДА звертається до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду! Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Кiлькiсть переглядiв: 2865