Повернутися до звичайного режиму

ЛЮБИЙ ДРУЖЕ!

Загальноосвітня школа № 1 ім. Т.Г. Шевченка запрошує тебе на навчання.

В нашій школі тебе чекає:

Твоя ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА. Вона надзвичайна, тому що багато знає, багато вміє й тебе усьому навчить.

Тебе чекає ВИХОВАТЕЛЬ – твоя помічниця, тому що знає відповіді на будь-які запитання, тому що зрозуміє і пожаліє; коли буде тяжко, допоможе; коли добре – порадіє разом з тобою.

Зустрінуть тебе досвідчені вчителі, які навчать тебе володінню іноземних мов,познайомлять з усіма премудростями комп'ютера, відкриють чарівний світ музики й танця. Навчать пензлем та фарбами створювати картини…

А ще тебе чекають куховари. Вони смачно й сито нагодують. Охоронці намагатимуться, щоб тебе ніхто не турбував. Прибиральниці потурбуються, щоб тобі було затишно. А наш медперсонал буде охороняти тебе від захворювань.

Серед дітей та дорослих у нашій школі ти обов'язково зустрінеш вірних та надійних друзів!

Ласкаво просимо до нашої школи! Це ваша шкільна територія!

Запрошуємо дітей 5-6 років та їх батьків на інтегровані заняття , які проводяться що вівторка о 17.00 год. Галерея фотографій із занять

Заява (зразок)

Згода на обробку персональних даних