Повернутися до звичайного режиму

ШКІЛЬНА МЕДІАТЕКА

15 грудня 2017 року відбулося урочисте відкриття шкільної медіатеки

Завітайте до нашої бібліотеки!

Сьогодні бібліотекар – не лише працівник, який рекомендує гарну книгу і видає її учневі, а й спеціаліст, здатний співпрацювати з учителем, використовувати нові інформаційні технології, вчити учнів обирати потрібні джерела інформації.

/Files/images/Nazarova.jpgНа протязі 2010/2011 навчального року згідно з планом роботи бібліотеки ЗНЗ № 1 ім. Т.Г. Шевченка були організовані і оформлені бібліотекарем тематичні книжкові виставки: «До дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», «Місто, в якому я живу» - до дня визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників, «Книга – друг на все життя» - до Всеукраїнського дня бібліотек, «Хотіла б я піснею стати…» - до 140-річчя від дня народження Лесі Українки, «Наша Шевченкіана» - до дня народження Т.Г. Шевченка. До Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги бібліотекарем з учителями школи було проведено урок «В сім’ї вольній, новій…», брейн-ринг «Учитеся, брати мої…», конкурс «Козацькому роду нема переводу», конкурс читців «Шевченкові твори сяють, як зорі», конкурс «Найкращий відгук на книгу сучасної дитячої прози» за твором Лесі Вороніної «Прибулець з країни нямликів», провели посвяту першокласників в читачі, а також разом з учнівським активом заняття «Книжчина лікарня». Завдяки цьому було відремонтовано 103 книги.

Активну участь в акції «Подаруй книгу бібліотеці» взяли учні 1-4-х класів, 6-А класу. Загальна сума подарованих примірників становить 535 грн. Зараз, коли ці діти бачать подаровані книжки на полицях, то радіють, що всі можуть ними користуватися.

У щорічної Всеукраїнської акції «Живи, книго!» бібліотекар ЗНЗ №1 ім. Т.Г. Шевченка Назарова С.Л. взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека» у номінації «Компетентний читач». І разом з учнями 4-А класу (класний керівник Сапунова С.І.) представила презентацію позаурочного заходу у вигляді вистави-мініатюри «Пожежні з Простоквашина»

Презентація позаурочного заходу у вигляді вистави-мініатюри «Пожежні з Простоквашина»

Для співпраці з бібліотекою школи запрошуємо приєднатися до Google-співтовариства школи

«Щоб сльози із очей Вітчизни не лилися…»