Повернутися до звичайного режиму

2018 рік

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради

З 01.02.2017 року

Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 19.12.2016 № 807 «Про затвердження переліку пільгових категорій щодо забезпечення безкоштовним харчуванням та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних навчальних закладах м. Запоріжжя у 2017 році» після укладання договору про закупівлю послуг їдальні за державні кошти за результатами проведення торгів у 2017 році визначено показники вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах. А саме:

• для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами - 19 грн. 23 коп.;
  • учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами - 25 грн. 60 коп.;
  • інших учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання - 7 грн. 63 коп.

Увага!

Зміни вартості харчування з 04.04.2016 року:

13 грн. 60 коп. – харчування учнів 1-11 класу, які забезпечені пільгами, і учнів, що відвідують групу продовженого дня та звільнені від оплати за харчування;

10 грн. 90 коп. – харчування учнів 1-4 класів (одноразове)

Он-лайн опитування щодо організації харчування

Результати опитування батьків учнів щодо організації харчування в навчальному закладі