Інформатика предмет інваріантної частини програми навчання 9-11 класів.

Програмою для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). Автори: Завадський І.О., Дорошенко Ю.О. та Потапова Ж.В.Програма надрукована у збірнику «Інформатика. Програми для профільного навчання та до профільної підготовки» Київ, видавнича група BHV, 2009

Підручник: І.Л.Володіна, В.В.Володін Інформатика: Підручник для 9 кл. загальноосвітн. навч. закладів. – Х.: Гімназія, 2009 (трирівневий, з диском, зошитом, сайтом підтримки)

Програмою для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). Автори: Завадський І.О., Дорошенко Ю.О. та Потапова Ж.В. Програма надрукована у збірнику «Інформатика. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів 10-11 класів» Київ, 2010

Підручник: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. Информатика 10 клас. Підручник для ЗНЗ: рівень стандарту. /За заг. ред. ак. НАНУ М.З. Згуровського. – К.:, "Генеза", 2010. (чотири рівня завдань, сайт підтримки)

Підручник: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. Информатика 11 клас. Підручник для ЗНЗ: рівень стандарту. /За заг. ред. ак. НАНУ М.З. Згуровського. – К.:, "Генеза", 2011. (чотири рівня завдань, сайт підтримки)

Усі матеріали для проведення уроків та виконання домашніх завдань на сайті shodennik.ua

Для учнів 1-8 класів у школі є додаткові заняття у кабінеті інформатики та всесвітня учнівська мережа, до якої школа приєдналась. Так як інформатика у школі викладається за рівнем стандарту, то є додатковий предмет інформаціні технології 10-11 класи та група у всесвітнвй учнівській мережі Майбутні програмисти для усіх бажаючих.

Що можна зробити у графічному редакторі Paint

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Приклади on-line малювання:

Нижче на сторінці анонси курсу інформатики за класами.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.