Читайте чергові випуски шкільної газети

У далекому 2006 році дві учениці Тронь Антонина та Скоробогатая Юлія, роздрукував на своєму комп'ютері перші сторінки майбутньої шкільної газети учгільдії, прийшли до директора школи Волкова Валерія Пилиповича.Нікто не мріяв о перемозі у 2008 році у шкільному конкурсі газет та запрошенні до Київа у 2010 році на конкурс справжних видавництв шкільної преси...

/Files/images/OSH1.JPGМайбутні журналісти Огурцова Анастасія та Шаруда Марія продовжили цю роботу, вони були випускниками школи2011р. У 2012 році учні Кучеренко Марина та Коновалова Еліна вирішили продовжити роботу учгільдії. Їх робота розташована на ЗапоВікі у РМП ІАМЦ (Жовтневий район) Шкільна газета школи № 1.

Вашої увазі представляємо перший випуск нового навчального року

Перший номер 2015-2016 н.р.

Другий номер 2015-2016 н.р.