Школа ты дом, милый дом мой родной! Від Остороверхової Анастасії

11 А Не повторяется такого никогда...

День Здоров'я

/Files/images/100_6678.JPGЩорічно в нашій школі проводиться «День Здоров'я». День, коли вся школа збирається і виїжджає кудись на природу - відволіктися від формул з фізики та завдань з математики, відпочити тілом і духом, як говориться.

Наш клас вирішив не повторюватися і, зібравши практично весь наш дружний колектив, включаючи найактивніших батьків і, звичайно ж, класного керівника, відправився в Донецьк - відвідати знамениту Донбас-Арену, перший у східній Європі стадіон класу «Еліт».

Почалася наша екскурсія з того, що ми відвідали «Парк кованих фігур» зі/Files/images/100_6673.JPG скульптурними композиціями, викованими з металу. Роботи які представлені для людей які приходять до парку, заворожують не тільки дітей, але і дорослих. Наприклад персонажі казок, знаки зодіаку, дивовижні лавки, і самі різні арки з металу.

Що стосується самої Донбас-Арени, то почалося все так, ми піднялися на вершину стадіону, щоб оцінити весь його масштаб. А оцінювати, повірте, було що. Адже його площа складає 14 283 кв.м. Коли ми піднялися на останні ряди глядацької трибуни, а це, на хвилиночку, понад 50 метрів над землею, дух від побаченого перехопило у всіх.

/Files/images/100_6674.JPGЗгодом ми відвідали «Платиновий ресторан» - місце де гравці футбольного клубу разом зі своїми сім'ями і гості стадіону можуть насолодитися прийомом їжі і спілкуванням у приємній атмосфері.

Ну і звичайно, ми спустилися в саме серце стадіону - футбольне поле. На яке, прошу зауважити, ми виходили через ігровий тунель, як сама справжня футбольна команда, з музичним супроводом, який супроводжує гравців ФК Шахтар на матчах. Відчуваєш себе чемпіоном.

Завершенням нашої прогулянки по стадіону, був похід в музей футбольного клубу. Ми поринули в атмосферу історичних подій у житті «Шахтаря». На вітринах були представлені нагороди і трофеї, рідкісні фотографії та історичний документи. Пам'яткою залу є 23-х метрова «Стіна Слави», на якій розміщуються відбитки ступень і долонь легендарних футболістів і тренерів футбольного клубу «Шахтар». На стендах стоять самі значущі кубки й трофеї команди. І, звичайно ж, самий почесний для помаранчево-чорних, кубок УЄФА.

Що стосується розваг в комплексі, то з ними теж повний порядок. У самому музеї знаходиться кінотеатр на 25 місць, зал відео-ігор і дитяча кімната.

Завантажившись повним складом в автобус, ми відправилися з Донецька, сподіваючись повернутися туди вже у якості глядачів матчу, в якому головна команда України безсумнівно отримала б перемогу. Погулявши ще деякий час, за містом, ми зібрались додому. На шляху до Запоріжжя, заїхавши в сосновий ліс, щоб підкріпиться і поділиться враженнями один з одним про минулу екскурсію. І поки наші хлопці, знайшовши невеличке містечко де можна поганяти м'яч, відточували тонку футбольну майстерність, інші розташувалися на галявинці.

Всі поверталися додому з приємним відчуттям втоми, під враженням від такого незвичайного туру, спогади про який назавжди залишаться в нашій пам'яті.

Наш кореспондент: учениця 11А класу Піскун Ганна

Спогади про 10-А напередодні випускного фото 10 клас