Невмирущій Тарас

У 2014 році виповнюється 200 років з дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка. За ініціативою Президента України В.Януковича 2014 рік оголошено роком Т.Г.Шевченка.

Школа №1 в Запоріжжі носить ім’я славного кобзаря ім. Т.Г.Шевченка. Відповідно цьому, ми, учні 10 класу,з нашим класним керівником – Дунаєвою Наталією Миколаївною, на першому класному часі обговорювали тему: «199-та річниця з дня народження Великого Кобзаря». Кожен учень підготував свій матеріал,з яким поділився на уроці. Багато нового та цікавого ми дізнались від нашого класного керівника. Всі ми з цікавістю слухали історію та факти х життя Тараса Шевченка. Та і не дарма наша школа названа на його честь, адже він – наша гордість,він – гордість України, це «батько рідного слова»

/Files/images/Рисунок5.png

/Files/images/Рисунок5.jpg