Зустріч учнів 5-А класу з журналістами "Клякси"

03 березня, студентами Приватного Класичного університету факультету журналістики та представниками дитячого журналу "Клякса" було взято інтерв'ю про відношення учнів 5-А класу (класний керівник Когут Н.В.) до дружби. Учні давали повні відповіді на питання: Чи є в них друзі? Чи багато їх? Яким повинен бути справжній друг? та інші. Учні з зацікавленістю читали запропонований ним журнал. Спілкування пройшло в дружній,сприятливій атмосфері...wym-1425907793072

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

/Files/images/SAM_0399(1).JPG20 лютого 2015 р. о 13.30 в актовій залі Запорізького обласного краєзнавчого музею відбувся масовий захід, присвячений Дню вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
11 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, в якому затвердив 20 лютого Днем Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день під час Революції Гідності на вулицях Києва загинула найбільша кількість людей – 49 осіб. Всього під час тих драматичних подій загнуло понад 100 повсталих патріотів. Всі Герої Небесної Сотні отримали звання Героя України, посмертно. Двоє з них Сергій Синенко і Максим Горошишин – наші земляки.
Захід розпочався демонстрацією відеозапису з виконанням Гімну України учасниками київського Майдану 1 грудня 2013 р. та вшанування загиблих хвилиною мовчання.
До виступу були запрошені:
– директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій, учасник Майдану Мороко Владислав Валерійович;
– учасник Майдану Кривоносов Віктор Сергійович – старший лаборант відділу пам’яток історії та археології Національного Заповідника Хортиця;
– історик, краєзнавець, учасник Майдану Попов Олександр Миколайович.
– директор Запорізького обласного краєзнавчого музею Шаповалов Георгій Іванович;
Учасниками зустрічі із майданівцями стали учнівська молодь Запорізької загальноосвітньої школи № 1 ім. Т.Г. Шевченка (9-10 класи), студенти Запорізького національного університету та Запорізького медичного коледжу, громадськість.
Велику увагу присутніх викликав короткометражний фільм про події Революції Гідності («Зима, що нас змінила», виробництва студії BABILON 13 та каналу «1+1»).
Під час заходу його учасникам була надана можливість відвідати виставку «Майдан – початок Незалежності», відкритої у музеї до Дня Незалежності України у 2014 р.
Учні школи також мали можливість відвідати виставочні зали Обласного краєзнавчого музею.
Адміністрація школи та учнівське самоврядування виражає велику вдячність науковим робітникам Запорізького обласного краєзнавчого музею за теплу зустріч та сподівається на подальшу співпрацю.

Місячник профорієнтаційної роботи

11.02.2015 у Класичному Приватному Університеті проводилась консультація для учасників конкурсу шкільних мас – медіа. На зустрічі були присутні фотожурналісти ЗНЗ № 1 ім. Т.Г. Шевченка учениця 9-А класу Косовцева Аліна та заступник директора з виховної роботи Кавінська О.А. , представник від Технічного ліцею. Викладач кафедри журналістики і соціальних комунікацій Галуза Алла Вікторівна розповіла про те, як працює фотожурналіст, як треба фотографувати, як люди сприймають фотографію і як можна захистити свої авторські права. Презентацію "Як фотографувати можна і не можна" дивись тут

/Files/images/pekarnya_pryanya/IMG_20150209_092551.jpgВ рамках проведення «Місячника профорієнтації» 09 лютого учні школи № 1 ім.Т.Г. Шевченка з 1 по 9 клас взяли участь в майстер – класі по виготовленню валентинок-пряників під керівництвом заступника директора з виховної роботи Кавінської О.А. та професійними кондитерами кафе-пекарні «Пряня». Учні школи отримали естетичне задоволення, навчилися виготовляти цікаві та смачні подарунки для коханих людей, частково ознайомилися з професією повара-кулінара.Фото події дивиться тут

Благодійний концерт для воїнів зони АТО

для воїнів АТО23 січня в рамках проведення заходів до Дня Соборності та Свободи України в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Запорізької міської ради Запорізької області відбувся благодійний концерт для воїнів зони АТО. В ході зустрічі солдати прослухали пісню вокального шкільного гурту середньої вікової групи «Ми - козаки» (хлопці 5-А класу), старшої вокальної групи «Джерельце» з піснею «Солдат України» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Манжос В.М., мали змогу почути виразне декламування вірша «До українців» у виконанні учениці 7-А класу Осташко А. під керівництвом Кавінської О.А. та переглянути традиційні новорічні розваги за участю учнів 2-А класу (класний керівник Шикова І.І.). Зустріч було організовано заступником директора з виховної роботи Кавінською О.А. за підтримкою громадської організації «Чесне Запоріжжя». На згадку про зустріч солдати отримали Звернення до воїнів, листи до солдат та нагрудні обереги.

Навчально-практичний тренінг «Створення та розвиток громадсько-активної школи»

gach/Files/images/img_11.png/Files/images/55548b.jpgЗ 19 по 23 січня 2015 року на базі ЗОШ №1 ім.Т.Г.Шевченка (м.Запоріжжя) відбувся навчально-практичний тренінг «Створення та розвиток громадсько-активної школи» в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком».У сприятливій атмосфері, створеній Васильченко Л.В., координатором програми в Запорізькій області, Водяницькою Г.В. та Дишловою О.Г., активними учасниками цієї програми в місті Запоріжжя, представники закладів освіти Жовтневого району ознайомилися з філософією і принципами громадської освіти та громадсько-активних шкіл у світі та Україні зокрема; дізналися про 10 характеристик успішної громадсько-активної школи та про алгоритм її створення; визначили подальші кроки своєї діяльності.Організатори і учасники навчально-практичного тренінгу «Створення та розвиток громадсько-активної школи» вдячні адміністрації ЗОШ №1 ім.Т.Г.Шевченка (директор Андрієнко Оксана Володимиріивна) та Запорізького педагогічного коледжу (директор Мельник Олександр Миколайович) за комфортні умови проведення заходу.

Конкурс-виставка "Віночок Єднання"

/Files/images/IMG_20150127_082134.jpgЗ 27 січня в ЗЗШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка розпочався конкурс-виставка українських національних головних уборів «Віночок Єднання». Учні всіх класів взяли активну участь в даному заході. Творчий підхід та патріотичне натхнення учнів, вчителів та батьків ми бачимо в роботах, що беруть участь в аукціонному конкурсі в рамках підтримки воїнів та мешканців зони АТО.

Учні 1-А класу (класний керівник Козлова Я.В.) взяли найактивнішу участь в вищезазначеному заході та виготовили 13 віночків. Взяв й участь учень з особливими потребами з 1-Б класу (Пойда Владислав).

«Віночок Єднаня» - це свято, яке підтримує великих та малих українців, підіймає їх дух, розвиває патріотичні почуття.

Про ГАШ Робота творчіх груп до початку розробки проекту ГАШ Звіт з роботи 2013-2014 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 572