21 лютого – Міжнародний День рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначається День рідної мови. Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити у своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Це не просто засіб людського спілкування, це те найдорогоцінніше, що живе у наших серцях. Мова - це носій прекрасних традицій та звичаїв, цінної культурної спадщини народу. Ось чому кожен із нас повинен шанувати, берегти і звеличувати рідну мову.

З нагоди свята у нашій школі під керівництвом вчителя української мови та літератури Марченко Наталії Миколаївни відбувся виховний захід для учнів 5-10 класів «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Під час заходу учні дізналися про історію свята, послухали прекрасні вірші українських поетів про красу рідної мови у виконанні своїх однокласників, пригадали перлини народної творчості про мову, брали участь у лінгвістичній вікторині, а також співали піні про нашу рідну українську мову.

Впевнена, що після цього свята у присутніх залишиться у серцях краплинка любові до рідної мови і учні пам’ятатимуть про те багатство, яке є у кожного з нас!

/Files/images/shmo_flologv/c_21850dc126245509b27e37e7a3a213b2.jpg