«Global Shevchenko»

До дня народження Тараса Шевченка громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» організовують міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.

В житті маленьких українців поезія Т.Г.Шевченка з’являється дуже рано. Спочатку батьки читають вірші своїм малюкам, а згодом діти самі із задоволенням читають і перечитують твори Тараса Григоровича, бо зрозуміти їх легко, в кожному відчувається часточка Кобзаревої душі. Для усіх нас Т.Г.Шевченко – вірний син України, людина, яка страждала, вболівала за долю українського народу, безмежно любила свою Батьківщину.

Він – геній українського слова! Вшановуючи його в Україні та світі встановлено 1385 пам'ятників Кобзареві, з них 1256 — в Україні та 129 — за кордоном у 35 країнах. Це найбільша у світі кількість монументів, встановлених діячеві культури.

В нашій школі теж є пам’ятник улюбленому поету і учні 2-А класу разом з вчителями побажали взяти участь у флешмобі «Global Shevchenko». Виконуючи правила флешмобу «Global Shevchenko», зробили фото біля бюсту Т.Г.Шевченко, який знаходиться у Шевченківській світлиці школи, та виклали фотографію на офіційній сторінці флеш-мобу – https://www.facebook.com/events/228139920989530 .

Але це не закінчення флешмобу, бо 9 березня о 16:00 (за київським часом) організатори закликають українців по всьому світу прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…). Це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії.

/Files/images/shevchenko/Флеш-моб.jpg