Підсумки Місячника безпеки життєдіяльності

На виконання наказу «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у закладах Запорізької області в 2020 році в режимі онлайн», наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 16.11.2020 №320 р «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у закладах освіти міста у 2020 році в режимі онлайн» та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров`я та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, у гімназії з 02.12 по 24.12 пройшов Місячник безпеки.

Протягом місячника було організовано низку заходів:

- єдина онлайн виховна година «Безпечне дитинство – безпечне майбутнє!»;

- конкурс буклетів та тематичних листівок, малюнків у початковій ланці школи;

- книжкові тематичні виставки у медіатеці та класах;

- оновлення шкільних та класних інформаційних куточків;

- перевірка класних журналів 1 – 9 класів на проведення інструктажів « Безпечна поведінка вдома», «Збереження здоров’я», « Безпека під час Новорічних свят»;

- огляд будівлі та території навчального закладу адміністрацією на відповідність вимогам нормативних актів з безпеки життєдіяльності;

- перегляд ряду інструкцій з охорони праці;

- створення групи «Вартові безпеки».