Проєкт "Вирости рослину"

Останнім часом природа не стільки радує нас своєю первозданною красою, скільки лякає слідами діяльності людини. Екологічних проблем дуже багато: знищуються зелені легені Землі, розростаються звалища сміття...

Класний керівник 4-В класу допомагає учням правильно зрозуміти такі проблеми та отримати різносторонні знання про наше довкілля, знайомить дітей з правилами поведінки на природі.

Разом із асистентом учні охоче працюють над груповим проєктом "Вирости рослину". На їхній грядці на підвіконні можна побачити пшеницю, редис, кріп, цибулю, горох і навіть, травичку для котів.

Діти спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, фотографують кожного дня зміни та записують дослідницькі спостереження у зошити.

/Files/photogallery/170047751_726664081343002_4187299657456646559_n.jpg

Окрім вирощування власної рослинки, кожен учень попрацював над складанням "Пам'ятки любителя природи".