День Соборності України

22 січня День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Одним із головних символів цього дня - є «ланцюг єднання». Створити ланцюг єднання із учнями зараз неможливо, але Анастасія Євгенівна змогла і виготовила із 4-Б класом «Ручки єдності» під час уроку Дизайн і технології. Також пропонуємо до Вашої уваги вірш Ліни Костенко «Буває, часом сліпну від краси» у виконанні Анастасії Товстоног.

відео

Колективні роботи учнів 6-А та 8-А класів, під керівництвом вчителя трудового навчання Дорошенко А.Ю., а також малюнки, виконані під час уроків образотворчого мистецтва під керівництвом Манжос В.М.

/Files/собор 1.jpeg

День Соборності надихнув здобувачів освіти і вони виготовили аплікацію з тканини «Незламна україночка» та аплікації з паперу, де ми можемо бачити кордони нашої різноманітної єдиної України із символічними кольорами державного прапора.

/Files/собор 2.jpeg

/Files/собор 3.jpeg

/Files/собор 4.jpeg

5-Б клас разом із класним керівником Костенко А.М. провели інтерактивну виховну годину «Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина, бо ти єдина Україна , бо ти на всіх у нас одна!». Також здобувачі освіти виготовили патріотичні плакати та поробки. Проведений захід посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Всі ще більше упевнилися, що «Україна – єдина країна»!

/Files/соб 1.jpeg

/Files/5-б.jpeg

/Files/5б 2.jpeg

Учні 3-А та 4-А класів, у рамках уроку Дизайн і технології також відзначили День Соборності України. Діти виготовили патріотичні поробки та колективні аплікації разом із класними керівниками Леміш Т.Л. та Сапуновою С.І.

відео

/Files/соборн.jpeg

/Files/соборн 3.jpeg

/Files/соборн 1.jpeg

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну! Слава Україні!

/Files/цифр.jpeg

Цифровий малюнок, виконаний ученицею 8-А класу Куцевич Уляною, який має назву «Моя Україна - Соборна!».

Вітаємо всіх українців із Днем Соборності! Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі - один народ і ніхто не зможе розділити нас. Давайте завжди пам'ятати про це! Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 11