Наша адреса: вул. Шкільна, 11 т. 286-28-50, 2862851

e-mail: znz1_im.shevchenko@ukr.net

/Files/images/оголошення.jpg

/Files/images/svyata/unnamed.jpg

Останній дзвоник - це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськивимогливих і по-материнськи турботливих.
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.
Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.Головне — будьте чесними і добримилюдьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.Адже саме від ваших ідей, бажання творити іпрацювати залежить майбутнє України.Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!
Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добреі змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнена, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботуі знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою, директор школи Оксана Андрієнко

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!!!

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ПРИЗУПИНЕНО з 12.03.2020 по 03.04.2020

Посилання на дистанційну платформу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

школа№1

/Files/images/school_1.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.