Участь у обласній учнівській екоініціативі «Процвітай моя Земля» та міській ініціативі TOLOKA FESTIVAL!

Озеленення у системі благоустрою міст має велике значення. Перш за все, зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі міста, відіграють роль своєрідного фільтра. Вони впливають на формування мікроклімату в місті, бо діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря.

Тому, здобувачі освіти Запорізької гімназії № 1 долучились до вирішення цієї проблеми, взявши участь у обласній учнівській екоініціативі «Процвітай моя Земля». Учні 8-А класу, на чолі з вчителями Дорошенко Анною Юрієвною та Дорошенко Тимофієм Васильовичем висадили на території гімназії акації. Також учні зобразили якими вони бачать ці акації в майбутньому.

Одночасно з цим, Запорізька гімназія № 1 приймає участь у міській ініціативі TOLOKA FESTIVAL, приєднуйтесь до нас, зробіть Запоріжжя ще чистішим та комфортнішим містом для життя!