ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ

До уваги батьківської громадьскості

Шановні батьки!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Т. Г. Шевченка Запорізької міської ради Запорізької області триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом за тел. 286-28-51 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-І/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі - медична довідка);

- інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020р.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

З повагою,

директор ЗЗСО №1 О. В. Андрієнко

До уваги батьківської громадьскості

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.

Строк прийому заяв від батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.

Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою, директор закладу освіти О. В. Андрієнко