Рятувальники, поліцейські та UNICEF спільно дбають про безпеку дітей

Фахівці ДСНС спільно зі співробітниками ювенальної поліції провели інтерактивний урок для здобувачів освіти нашої гімназії. Просвітницький захід відбувся у Мобільному класі UNICEF Ukraine. Рятувальники з правоохоронцями розповіли учням про правила безпеки вдома та в довкіллі, зокрема аспекти протипожежної і протимінної безпеки. Діти засвоїли основні правила у поводженні з підозрілими предметами, особливо тими, що схожі за своїми ознаками на боєприпаси: не підходити до знахідки, не чіпати руками, телефонувати за екстреними номерами 101 і 102.

Задля кращого засвоєння інформації співробітники МВС використовували в роботі медіаобладнання та 3D-макети, застосовуючи наповнення Мобільного класу.

Наостанок школярам подарували безпекову тематичнy продукцію, розроблену ДСНС України спільно з Unicef Ukraine.

/Files/images/photo1710149527 (1).jpeg/Files/images/photo1710149527.jpeg/Files/images/photo1710149527 (2).jpeg

Ще більше новин на нащій сторінці у Facebook.