Відповідно до листа департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради від 02.04.2013 № 0747.02-14 «Про участь у Всеукраїнському проекті «Історія нашої Перемоги» інформаційно-аналітичний інформаційний центр департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради звертає Вашу увагу на створення в соціальних мережах сторінки «Історія нашої Перемоги»

Просимо всіх, у кого є в наявності фотографії, листи, нагороди дідусів, бабусь та інші історичні матеріали, що можна сфотографувати, відсканувати та надіслати в електронному вигляді на електронну скриньку для подальшого розміщення на сайті «Історія нашої Перемоги» nasha-pobeda.com

Повідомляємо також, що з метою військово-патріотичного виховання молоді та вшанування пам’яті про героїчні сторінки подвигу воїнів у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років громадська організація «Колокол» проводить літературний конкурс «Перемога діда - моя перемога». Додаткова інформація за контактним телефоном: (048) 772 19 07

Інформацію про участь у заходах надавати до ІАМЦ департаменту до 10 травня на електронну адресу(iamc@znmc.org.ua).

Сайт МінОсвіти України та українське національне інформаційне агенство запрошують прийняти участь усіх бажаючиху нашому проекті з метою військово-патріотичного виховання молоді.

Проект стартував у червні 2012 року у Київі та молодіжна організація «Молодежное единство» планує, що до 2015 року буде створено Інтернет ресурс «Народна пам’ять»

Проект «Победители» был создан к 60-летию Победы. Нашим проектом мы хотим поименно поблагодарить живущих рядом с нами солдат Великой Отечественной войны и рассказать об их подвиге.

Только сердце может помнить вечно

/Files/images/cherryblossoms.jpg

Сьогодні 9 травня, з 7:00 до 12:00, з 19.00 до 20.30 на "Інтері" - марафон "Наша перемога". Дивіться у прямому ефірі включення з різних міст України, інтерв'ю з відомими виконавцями, акторами про традиції святкування 9 травня у їхніх родинах. Також у рамках марафону, ми покажемо історичний парад Перемоги 1945 року (у кольорі) і парад Перемоги у Москві 2013. Гості в студії - наші шановні ветерани, люди, які зробили усе для того, щоб сьогодні ми змогли жити під мирним небом.

Кiлькiсть переглядiв: 493